Wolna Warszawa

Miasto z historią


Wniosek o e-wizę do Australii

O podróży do Australii fantazjuje dużo ludzi. Daleki ląd, najpiękniejsza i najogromniejsza rafa koralowa na Ziemi, parki gdzie bez ograniczeń biegają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru a także Sydney Opera House – te wszystkie lokalizacje przyciągają licznie globtroterów z całego świata.

Jak się wprawdzie okazuje, nie wystarczy jedynie zakupić bilet lotniczy do Australii. Niezmiernie jest, żeby także spełnić formalności związane z zorganizowaniem zezwolenia na przekroczenie granicy. A więc uzyskać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument ten, mają obowiązek posiadać wszystkie jednostki, które nie są obywatelami Australii. Dobrą informacją jest niemniej jednak to, że wizę można pozyskać w postaci elektronicznej. Wystarczy wysłać za pomocą formularza wniosek wizowy oraz podobną drogą uzyskamy wizę.

To, jak szybko uzyskamy wizę, zależy od tego w jakim celu podróżujemy do Australii. Jeśli na przykład jesteśmy obywatelami Stanów Zjednoczonych i fantazjujemy o tym, by zwyczajnie wybrać się tam na wyprawę, to e wiza do Australii dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, zostanie nam wydana w ciągu maksymalnie dwóch tygodni od złożenia wniosku wizowego. Pamiętać trzeba, że ten wariant wizy, wydawany jest na pobyt w Australii nie dłuższy aniżeli 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest możliwość rozpoczęcia krótkotrwałej pracy na tym terenie. W związku z powyższym, również potrzebujemy złożyć wniosek internetowy o uzyskanie wizy. Australijska wiza dla mieszkańców Stany, w tym przypadku również wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla osób które, zamierzają na dłużej przenieść się do Australii, e wiza Australia dla obywateli USA wydawana jest na wniosek strony, zapraszającej konkretną osobę do siebie. Zatem na przykład firma X, potrzebuje zatrudnić pana Y na termin dwóch lat i w związku z tym, wysyła wniosek o wydanie wizy na rzecz pana Y. Wiza zostaje wydana na czas trwania kontraktu, a więc na 2 lata.

Zobacz też:
australian visa for us.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *