Wolna Warszawa

Miasto z historią


Podróż do Kanady – pamiętaj o eTA Kanada

Przygoda życia – śliczna Kanada

Różne kraje w rozmaity tryb rozwiązują sprawę pobytu podróżników na obszarze swojego kraju. Nieraz konieczna jest wiza, o jaką należy starannie się postarać, czasem wystarczy kupić tę wizę na lotnisku. Do poniektórych państw można podróżować w ogóle bez wizy czy żadnego planowania czegokolwiek wcześniej. A Kanada? Jak kształtuje się sprawa z Kanadą?

E-wiza do Kanady

Jeśli chodzi o Kanadę, podróżnik musi zarejestrować swój pobyt. Chodzi o dostarczenie wniosku, można scharakteryzować to jako wniosek o zezwolenie na przyjazd do Kanady, ale nie jest to zwykła wiza. Istotą są głównie cele statystyczne oraz rejestrację samej podróży. eTA kanadyjska wydawana jest za pośrednictwem internetu, i z reguły wystarczy do tego paszport, adres e-mail oraz zapłata. Witryna internetowa przeznaczona do tego procesu jest intuicyjna, zatem nawet osoby słabo poruszające się w sieci powinny poradzić sobie bez problemu.

Ameryka to nie tylko USA

Podróż do Ameryki Północnej mnóstwo ludzi utożsamia z pobytem w Stanach Zjednoczonych, a jednak obok Stanów Zjednoczonych znajduje się równie śliczny a także urokliwy kraj, w którym nic nie jest monotonne. Dzika przyroda przeplata się z nowomodą. Wodospady i śliczne widoki stykają się z wielkimi budynkami i przepychem nowoczesnych miast. Ameryka to nie wyłącznie USA. Ameryka to również Kanada, do której naprawdę warto pojechać, szczególnie, że w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jest konieczna tradycyjna wiza. E-wiza do Kanady to zaledwie kilka kliknięć myszką poprzedzone przygotowaniem paszportu, uiszczeniem opłaty i dodatkowo podanie adresu e-mail.

Jedynym minusem wydaje się dystans od Europy, ale przecież we współczesnych czasach podróże samolotem nie są bardzo kłopotliwe, a mogą być następną przygodą. Kanada e-wiza to rzeczywiście prosty sposób na przygodę życia.

Źródło:
http://eta-kanada-visums.de.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *