Wolna Warszawa

Miasto z historią


Dla kogo wiza Canadian eTA?

Dla kogo wiza Canadian eTA?

Wiza do Kanady? Dowiedz się, jak otrzymać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Kanady? Zapewne będziesz potrzebował eTA Canada. To dokument, który konfirmuje twoją tożsamość i uprawnia cię do przejścia granicy. Dowiedz się, czym różni się od typowej wizy oraz kiedy jest niezbędna, a także na sposób wypatruje procedura ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada i czym różni się od standardowej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wersji elektronicznej. eTA wydawana jest na parę tygodni, i analogicznie jak tradycyjna wiza istnieje w kilku rodzajach: eTA w celach turystycznych albo biznesowych.
Z uwagi na to że cały tok aplikowania o eTA odbywa się przez Internet, spraw formalnych jest znacznie mniej i procesują się szybciej. To spore ułatwienie dla osób które, podróżują do Kanady. Wcześniej musiały liczyć się z koniecznością wizyty w ambasadzie a także sporo dłuższym wyczekiwaniem na wydanie uprawniającej do przyjazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele poszczególnych krajów nie muszą obecnie posiadać tradycyjnej, papierowej wizy, by wjechać na terytorium Kanady. Tego typu dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania wizy online.
Elektroniczna visa to Canada nie jest wymagana także wtedy, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana drogą powietrzną, a drogą morską albo lądową – np. Kanada jest następnym postojem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak załatwić dokument eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego i uzupełnić wniosek personalnymi danymi, oraz podać niezbędne dane kontaktowe. We wniosku znajdują się także pytania dotyczące poprzednich wizyt w Kanadzie i również możliwych odmów wizowych.
Na podjęcie decyzji oczekuje się do 72 godzin, ale zdarza się, iż zaakceptowana eTA to Canada jest dostępna już w kilkanaście minut od chwili zaaplikowania. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do przejścia.

Więcej informacji: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *