Wolna Warszawa

Miasto z historią


Czym jest eTA do Kanady

Czym jest eTA do Kanady

Wiza do Kanady może zostać zorganizowana za pomocą elektronicznej strefy. W tym trzeba skorzystać z Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (eTa). Czym odróżnia się eTa do Kanady? Jak uskutecznić wniosek drogą elektroniczną?

eta kanada

Procedura złożenia wniosku o wizę kanadyjską jest dosyć łatwa dzięki drodze elektronicznej. Taka czynność zajmie nam jedynie kilka minut, a zatwierdzenie wniosku następują w tym też dniu albo w ciągu paru dni (jeśli wymagane są dodatkowe dokumenty). Najlepszym rozwiązaniem jest ubieganie się o eTa do Kanady jeszcze przed rezerwacją lotu.

Ogólny proces ubiegania się o eTa

Ubiegając się o wizę do Kanady drogą elektroniczną, trzebapamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze należy przygotować paszport, kartę kredytową i zwrócić atencję na instrukcję. Za pomocą odpowiedniego formularza trzeba złożyć wniosek. Kolejnym krokiem jest zrealizowanie płatności. Na końcu otrzymamy poświadczenie złożenia wniosku drogą elektroniczną, przeważnie w ciągu kilku minut. Pamiętać trzeba, że można pozostać wezwanym o dodatkową dokumentację, aby potwierdzono wniosek.

Konieczne dokumenty

Do wypełnienia wniosku i zrealizowania opłaty będziemy potrzebować wyznaczonych dokumentów. Chodzi ostatecznie o aktualny paszport i adres e-mail. Zadbajmy także o możliwość wniesienia koniecznej opłaty przy pomocy wyznaczonej autoryzowanej metody.
Wniosek dotyczy tylko jednej osoby, w związku z tym załatwiając eTa do Kanady na przykład dla czterech osób, jest wykonanie czterech wniosków. Warto pamiętać o tym, by od razu wydrukować potwierdzenie opłaty.

Informacje

Informacje dostarczone drogą elektroniczną nie pozostają zachowane, toteż czas poświęcony na wypełnienie wniosku może być ograniczony. Instrukcje pozwolą w pełni zastosować się do wytycznych, unikając potencjalnych problemów z czasem sesji. Można go bowiem przeciągnąć o kilka minut, o ile zajdzie taka konieczność.

Nowoczesna technologia zapewnia dogodną formę uzyskania wizy kanadyjskiej drogą elektroniczną. Dzięki temu z łatwością skorzystamy z tego narzędzia bez wychodzenia z domu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *